Ąžuolyno skaitytojų klubas DISKUTUOJA

Renginio detalės

Renginys vyksta nuo 24 spalio 2024 iki 18 birželio 2025. Kitas jo publikavimas bus 2024-10-24 18:00

• Renginio vieta: Galerija, 4 a.
  • Kategorijos:
  • Artimiausios datos:

Ąžuolyno skaitytojų klubas kviečia jus dalyvauti diskusijose naujame literatūrinių vakarų sezone! Jei mėgstate ne tik skaityti, bet ir gilintis į perskaitytą kūrinį, dalintis mintimis bei įžvalgomis su bendraminčiais, šie susitikimai kaip tik jums.

Kas, kur, kada?

• Kur? Ąžuolyno biblioteka, Radastų g. 2, Galerija, 4 a.
  • Kada? Ketvirtadieniais, numatytomis dienomis nuo 18:00 iki 19:30 val.

Diskusijų susitikimų datos:

• Spalio 24 d.
  • Gruodžio 19 d.
  • Vasario 27 d.
  • Balandžio 24 d.
  • Birželio 18 d.

Kaip tai vyksta?

Kiekviename susitikime diskutuosime apie iš anksto pasirinktą knygą arba temą. Kiekviena sesija bus skirta giluminiam skaitymui ir aptarimui, dalinsimės savo įžvalgomis bei nagrinėsime, ką mums davė šių kūrinių skaitymas. Šie diskusijų vakarai suteiks galimybę praplėsti savo literatūrinius horizontus ir susipažinti su bendraminčiais.

Kviečiame visus, kurie nori ne tik skaityti, bet ir aktyviai dalyvauti literatūriniuose pokalbiuose bei kurti prasmingas diskusijas!

Apie skaitytojų klubą:

Bibliotekoje jau ne vienerius metus veikiantis knygų klubas nuo šiol pasitinka literatūros mėgėjus nauju vardu – kaip Ąžuolyno skaitytojų klubas. Prie jo mielai kviečiame prisijungti visus knygų skaitymo entuziastus ar tuos, kurie nori literatūrą atrasti iš naujo. Klube kiekvieną paskutinio mėnesio ketvirtadienį organizuojame knygų pristatymus, susitikimus bei diskusijas su knygų autoriais ir tinklaraštininkais, mėnesio knygos skaitymus bei aptarimą, literatūrinius protmūšius ir kt. Klubą auginame ir „Facebook“ grupėje Ąžuolyno skaitytojų klubas.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.