Diskusijos „Kultūra skaitmeniniame amžiuje: ar modernizacija užtikrina aktualumą“ įrašas

Rugsėjo 6–7 dienomis Nepriklausomybės aikštėje praūžė kasmetinė Kauno menininkų namų organizuojama Kauno kultūros mugė, o joje galėjote pasisveikinti ir su Ąžuolyno bibliotekos komandos nariais.

Pirmąjį mugės vakarą vyko diskusija „Kultūra skaitmeniniame amžiuje: ar modernizacija užtikrina aktualumą“, kurioje dalyvavo LR Kultūros ministras Simonas Kairys, Ąžuolyno bibliotekos direktorė Edita Urbonavičienė, Kauno IX forto muziejaus direktorius Marius Pečiulis, moderavo – Kotryna Lingienė.

Pokalbio metu diskutuota, kaip modernizuojamos kultūros erdvės prisitaiko prie besikeičiančių visuomenės poreikių, kaip kinta kultūrą vartojančios auditorijos, kokias naujas paslaugas, vertę ir aktualumą siūlo atsinaujinantys kultūros objektai.

Stebėkite diskusijos įrašą čia: