Trečiasis klubo „Pasibalbatuokim“ susitikimas

Kovo 27 d. 17.30–19 val. Ąžuolyno bibliotekoje, Ąžuolo salėje, 2 a. (Radastų g. 2, Kaunas) kviečiame į pokalbių klubo „Pasibalbatuokim“ trečiąjį pasimatymą, kuriame šnekučiuosimės apie nerimą ir stresą.

Susitikimo metu aptarsime tokias nerimo formas, kaip FOMO, nomofobija, eko-nerimas, socialinis nerimas ir paanalizuosime kitas šiuolaikinio gyvenimo tendencijas, kurios prisideda prie protarpinio ar nuolatinio nerimavimo, trumpalaikio ar ilgalaikio streso atsiradimo. Šio susitikimo metu klube svečiuosis psichologė – psichoterapeutė, LSMU lektorė Dr. Viktorija Grigaliūnienė, kuri pasidalins savo mokslinėmis ir praktinėmis žiniomis apie stresą ir nerimą bei profesine patirtimi sprendžiant šias aktualias problemas.

Labai laukiame visų klubo susitikime!

Maloniai primename, kad ateidami į klubo susitikimą, įsipareigojate laikytis jo taisyklių:
• Bendraujame pagarbiai ir maloniai.
• Drauge kuriame saugią aplinką pokalbiams ir buvimui drauge.
• Jokių patyčių ir neapykantos!
• Kalbamės sutarta tema ir per daug nenuklystame į kitas.

Daugiau informacijos apie klubą rasite Ąžuolyno bibliotekos svetainėje.

Taip pat, kviečiame prisijungti prie klubo Facebook grupės.