Rytmetis su knygos „Kas aš toks?“ autore Raimonda Razbadauskiene

Nei tu, nei tu, nei tu…
Nė vienas!
Vienas?..

Autorė Raimonda Razbadauskienė pradeda savo debiutinę knygą „Kas aš toks?” žaismingomis eilėmis sausio 12-osios rytmetį. Knyga kviečia vaikus leistis į pažinimo kelionę kartu su pagrindiniu personažu – debesėliu. Nors debesėlis yra pagrindinis knygos personažas, vaikai ne iš karto supranta, kas jis yra. Tik keliaudami puslapiu po puslapio, vaikai išsiaiškina, kas yra debesėlis.

Knygoje taip pat sutinkame kitus miško gyventojus, kurie padeda debesėliui atskleisti savo paslaptis. Šie gyvūnai yra reti mūsų miškuose ir įrašyti į raudonąją knygą. Knygos pabaigoje galima rasti kiekvieno gyvūno aprašą.

Vaikai, norintys pasinerti į šią istoriją, gali užsukti į biblioteką, kur laukia knyga ir debesėlis. Knygos skaitymas gali būti ne tik įdomus, bet ir mokantis, nes vaikai gali išmokti apie retus miško gyventojus ir jų savybes. Be to, knygos skaitymas gali skatinti vaikų kūrybiškumą, nes knygos pabaigoje vaikai gali piešti savo svajonių debesėlius ir dalintis jais su kitais.