Naujausių stalo žaidimų ir knygų pristatymas

Terra Publica

Stalo žaidimai gali būti smagūs, lavinantys vaizduotę, įtraukiantys, edukaciniai… Juos galima žaisti tyliai dviese, o galima – ir triukšmingai su šeima arba draugais!

Vasario 6 d., antradienį, 11 val. kviečiame į Ąžuolyno bibliotekos Žvaigždžių salę pirmajame aukšte visus, kuriems patinka žaisti! Leidybos namų „Terra Publica“ atstovas pristatys įgyvendinant Kūrybiškos Europos projektą „Naujas slaptažodis: pokyčiai“ išleistus leidinius bei kitas naujausias leidyklų „Debesų ganyklos“ ir „Terra Publica“ knygas bei stalo žaidimus. Populiariausius leidyklos žaidimus tikriausiai jau išbandė ne vienas – vyresnieji rungiasi „Apjok Lietuvą“, „Byla baigta“, „Žinovų klubas“, „Auksinis protas“, „GalvOK“ kovose, tuo tarpu mažesnieji mielai renkasi – „IQ ringas“, „Kur drakono uodega?“, „Metų laikai“. Kokios dar neatrastos įdomybės laukia – sužinokite atvykę į biblioteką, o susitikimo metu knygų ir žaidimų galėsite įsigyti geriausiomis kainomis.

Iki susitikimo!

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.