Kviečiame į maišelių siuvimo dirbtuves

Kviečiame į maišelių siuvimo dirbtuves.Mokomės

Šiandien, balandžio 22-ąją, visame pasaulyje minima Tarptautinė Motinos Žemės diena. Ši ypatinga diena skatina žmones gyventi harmoningai ir vienyti jėgas siekiant sąmoningų pokyčių, kurie padėtų tausoti mūsų planetą. Šią dieną daugelis žmonių pasirenka sodinti gėles, tvarkyti savo aplinką, kelti inkilėlius ir dainuoti dainas bei deklamuoti eilėraščius, skirtus mūsų brangiai Žemei. Tai puiki proga prisiminti, kad mes visi esame atsakingi už savo planetos gerovę ir kad maži, bet nuoseklūs veiksmai gali padėti išsaugoti mūsų namą – Žemę.

Biblioteka šiandien kviečia šeimas į kūrybines dirbtuves, kurias organizuos. Dirbtuvių metu bus kuriami ir siūlomi medžiaginiai maišeliai iš antrinių žaliavų. Dalyviai sužinos, kaip nereikalingi, suplyšę, išaugti drabužiai ar medžiagos skiautės gali būti paversti unikaliais rankų darbo kūriniais, taip sumažinant susidarančių atliekų kiekį.

Susitiksime Vaikų literatūros skyriuje balandžio 22-ąją, šeštadienį, nuo 11 iki 16 valandos. Jei turite nereikalingų drabužių ar medžiagos skiautelių, atsineškite juos ir pasimainysime, kad galėtume įvairinti savo siuvinius.

Pasaulyje Tarptautinė Motinos Žemės diena pradėta minėti 1970 metais, o Lietuva tapo Žemės globėja atsakydama į Jungtinių Tautų kreipimąsi 1992 metais. Kiekvienais metais daugiau nei 190 pasaulio šalių gyventojai raginami vienytis ir išreikšti rūpestį dėl mūsų visų namų – Žemės.

Pranešame, kad renginio metu bus fotografuojama ir/arba filmuojama, todėl norime jus informuoti, kad galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose. Šie vaizdo įrašai ir nuotraukos gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.