Bibliotekoje – atidžiojo skaitymo konkurso finalas

Balandžio 18 ir 20 dienomis bibliotekoje vyko baigiamieji renginiai projekto „Atidaus skaitymo įgūdžių lavinimas pradiniame ugdyme” tema „Mokykla, draugai ir kiti reikalai”.

Kelios Kauno mokyklų komandos, kiekviena sudaryta iš keturių mokinių, dalyvavo konkurse, kuriame sprendė kryžiažodžius, parengtus pagal literatūros kūrinius, pasirinktus organizatorių. Pirmąją dieną varžėsi pirmų ir antrų klasių mokiniai, o antrąją dieną – trečių ir ketvirtų klasių mokiniai. Kol komisija vertino dalyvių atsakymus ir skaičiavo balus, mokiniams buvo pristatyti įdomiausi ir naujausi Vaikų literatūros skyriaus leidiniai.

Diplomai bus įteikti geriausioms komandoms, kurios užėmė pirmąsias, antrąsias ir trečiąsias vietas. Pirmąsias vietas užėmė KTU Vaižganto ir Kauno Žaliakalnio progimnazijų komandos, antrąsias – Kauno Senamiesčio progimnazija ir Kauno „Paparčio“ pradinė mokykla, o trečiąsias – Kauno Žaliakalnio ir KTU Vaižganto progimnazijos.

Džiaugiamės nugalėtojais!