Ąžuolyno skaitytojų klubo bendruomenė: „Keliautojai per pasaulio grožinę literatūrą“

Auganti Ąžuolyno skaitytojų bendruomenė kviečia susitikti „Keliautojų per pasaulio grožinę literatūrą“ grupėje.

Antrasis susitikimas – gegužės 8 d. 18.00 val. Ąžuolyno bibliotekos Parko skvere (3 aukšte). Šį kartą klubas keliauja į šiaurę ir ruošiasi apsilankyti Latvijoje. Susitikimo knyga – Andrio Kalnozolo „Mane vadina Kalendorium“. Klubo moderatorė Rūta paruošė ir latvių literatūros sąrašą: Knygu-klubas.-Gegužė.docx

Jei domina Ąžuolyno skaitytojų klubas ar jo atšakos, rašykite knyguklubas@azuolynobiblioteka.lt.

Prisijunkite prie Ąžuolyno skaitytojų bendruomenės „Facebook“ grupės ir aktyviai dalyvaukite formuojant mūsų skaitytojų klubo ateitį.