Tarptautinis projektas „VRSciT: mokslu grindžiamos virtualios realybės kelionės“

Projekto trukmė: 2020 09 01  – 2023 08 31 d.

Projekto koordinatorė bibliotekoje: Vytautė Trijonytė, el. p. v.trijonyte@azuolynobiblioteka.lt, tel. (+370 37) 32 44 45

Projekto vykdytojas: Centro Ciencia Viva Bragança (Portugalija)

Projekto partneriai: Instituto Politécnico de Bragança (Portugalija), Lietuvos švietimo istorijos muziejus (Lietuva), VšĮ “eMundus” (Lietuva), Fundacion Castilla y Leon (Ispanija), Universidad de Leon (Ispanija), MAG Museo Alto Garda (Italija), Pixel (Italija)

Projekto pristatymas: „VRSciT“ projektą sudaro virtuali edukacinė kelionė į kiekvieną dalyvaujančią EU šalį, virtualiai aplankant kultūrinio, socialinio ir gamtinio pobūdžio vietas, kurios yra Portugalijoje, Ispanijoje, Italijoje ir Lietuvoje, o kelionės realizacijai panaudojant virtualios realybės įtraukimo ir sąveikos metodus, suteikiančius vartotojams unikalią mokymosi patirtį. Virtualios realybės technologijų įsisavinimas pašalina aplinkos nuotolinio vizualizavimo kliūtis, kurios, pasitelkus skaitmeninimą, leidžia patirti aukštą mokslo vertę.

Projektą dalinai finansuoja:

erasmuslogo micresized