Tarptautinis projektas „LibOCS: University libraries strengthening the academia-society connection through citizen science in the Baltics“

Projekto trukmė: 2022 01 01–2024 06 30

Projekto koordinatorės KAVB: Rimgailė Anušauskienė, el. p. r.anusauskiene@azuolynobiblioteka.lt, tel. (+370 37) 32 44 45

Projekto vykdytojas: University of Tartu (Estija)

Projekto partneriai: University of Latvia, Kaunas Technological University, Vytautas Magnus University, Tallinn University of Technology (TalTech), Web2Learn, Immer Besser GmbH

Projekto asocijuoti partneriai: The National Library of Estonia (Estija), Tartu Public Library (Estija), Tallinn Central Library (Estija); Kaunas County Public Library (Lietuva), Vilnius County Library (Lietuva), National Library of Latvia (Latvija), Jūrmala Central Library (Latvija)

Trumpas projekto pristatymas: ES Erasmus+ projektas apie atvirąjį ir piliečių mokslą bei šių veiklų suaktyvinimą Baltijos šalyse. KAVB atsakingi už informacijos skleidimą apie projekto veiklą ir rezultatus.

Projektą dalinai finansuoja:

erasmuslogo micresized