Tarptautinis projektas „Erasmus“ akreditacija suaugusiųjų švietimo srityje

Projekto trukmė: 2022 06 01 – 2027 08 31

Projekto koordinatorius KAVB: Lukas Volskis, el. p. l.volskis@azuolynobiblioteka.lt, tel. (+370 37) 32 44 50

Trumpas projekto pristatymas: „Erasmus“ akreditacija – tai priemonė, skirta bendrojo ugdymo, profesinio mokymo ir suaugusiųjų švietimo įstaigoms, ketinančioms nuolat dalyvauti programos „Erasmus+“ mobilumo veikloje. Norime pasidžiaugti, kad 2022 m. Kauno apskrities viešajai bibliotekai buvo suteikta „Erasmus“ akreditacija, patvirtinanti, kad biblioteka yra parengusi kokybiškų mobilumo veiklų ilgalaikę įgyvendinimo viziją, esančią organizacijos strateginės plėtros dalimi. Akreditacijos metu KAVB andragogai ir edukatoriai tobulins neformaliojo suaugusiųjų švietimo kompetencijas IKT (informacijos ir komunikacijos technologijos), MIR (medijų ir informacinis raštingumas) ir skaitmeninio raštingumo žinias, kurias panaudos kurdami naujas ir tobulindami jau esamas IKT, MIR ir skaitmeninio raštingumo mokymų programas.

Projektą finansuoja: