Tarpbibliotekinio skolinimosi paslaugos naudojimas ir jo perspektyvos Lietuvos respublikos viešosiose bibliotekose (2012)

Tyrimo organizatoriai – Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Bibliotekininkystės centro Bibliotekų vadybos skyrius ir Lietuvos apskričių viešosios bibliotekos (partneriai).

Tyrimo rezultatai pateikiami straipsnyje: Tarpbibliotekinio skolinimo paslaugos naudojimas Lietuvos savivaldybių viešosiose bibliotekose: (tyrimo medžiaga)/ Alvyda Skuodytė // Šiandien aktualu. – 2013, Nr. 1(48), p. 31-112. Leidinyje atskirai pateikiamas KAVB darbuotojų parengtas straipsnis, kuriame analizuojamas Kauno regiono viešųjų bibliotekų atvejis: Tarpbibliotekinio skolinimo paslaugos naudojimas ir perspektyvos Kauno ir Marijampolės apskričių savivaldybių viešosiose bibliotekose: (tyrimo rezultatų analizė)/ Daina Navickienė, Asta Valaitytė, p. 133-162.