Informacija
iBiblioteka
DUK

Simono Jurkevičiaus knygos „Velniškoji super profesija: gido dienoraštis“ pristatymas

Super profesija

Vasario 8 d. 18 val. Ąžuolyno bibliotekoje vyks Simono Jurkevičiaus knygos „Velniškoji super profesija: gido dienoraštis“ pristatymas (Radastų g. 2, Ąžuolo salė, 2 a.)

Simonas Jurkevičius yra profesionalus gidas, kuris jau daugiau kaip 15 metų dirba Italijoje, Skandinavijoje bei Baltijos šalyse. Savo darbą jis vadina velniška super profesija. Super, nes tai prestižinis svajonių darbas, kurį atlikdamas, autorius pastoviai keliauja užsienyje, bendrauja su įvairių šalių keliautojais, svečiuojasi prabangiuose viešbučiuose ir pastoviai vaišinasi restoranuose. Tačiau brangios kelionės – tai tik dalis šios profesijos. Dar yra didžiulis stresas, atsakomybė, įtampa, nežmoniški darbo ritmai, pastovus bendravimas su neadekvačiais žmonėmis – ne veltui ši profesija yra tiesiog velniška, gerąją ir blogąją prasme. Autorius savo gido dienoraščio istorijose aprašo keisčiausias situacijas į kurias jam teko papulti – kai kurios jų yra tiesiog absurdiškai juokingos, kitos – skaudžiai dramatiškos. S. Jurkevičius taip pat pateikia dviejų keliautojų tipų psichosomatinį portretą – italų ir lietuvių.

„Velniškoji Super profesija“ tai trys knygos vienoje – skaitytojas turės progą ne tik susipažinti su įvairiais Europos miestais (Ryga, Talinas, Helsinkis, Stokholmas, Oslas, Roma, Venecija ir daug kitų), bet ir juos išvysti gido akimis – su visais privalumais ir trūkumais. Taip pat Simonas parodys kaip iš vidaus atrodo gido darbo virtuvė ir su kokiais iššūkiais ir problemomis tenka šios profesijos atstovams susidurti kone kiekvienoje kelionėje. Kad keliauti istorijomis būtų ne tik įdomu, bet ir naudinga, S. Jurkevičius suteiks ir keletą rekomendacijų ką įdomaus galima pamatyti ir nuveikti kiekviename mieste. Leidžiamės į kelionę?

Diskusiją su autoriumi ves rašytojas Regimantas Dima.

Renginio metu bus galima įsigyti autoriaus knygų, maloniai laukiame atvykstant!

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.