Tarptautinei Mokytojų dienai paminėti. Koncertuoja Kauno sakralinės muzikos mokyklos mokiniai

Spalio 3 d. 18.00 val. Ąžuolyno biblioteka kartu su Kauno sakralinės muzikos mokykla kviečia į koncertą, skirtą Mokytojų dienai minėti. Žvaigždžių salėje, 1 a. (Radastų g. 2) skambės gražiausia muzika, kurią dovanos mokyklos moksleiviai.

Koncerto garsai

Renginio metu turėsite galimybę pasiklausyti gyvai atliekamos muzikos, kurią atliks įvairiausiais muzikos instrumentais, tarp jų ir balsu, muzikuojantys jaunieji atlikėjai iš Kauno sakralinės muzikos mokyklos, kurioje mokomasi chorinio bei solinio dainavimo bei skambinti pačiais įvairiausiais muzikos instrumentais, tarp jų ir tokiais rečiau sutinkamais kaip arfa ar vargonais.

Daugiau apie Kauno sakralinės muzikos mokyklą čia.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.