Tango. Edmundo Kolevaičio fotografijų parodos ir knygos pristatymas

Edmundo Kolevaičio fotografijų parodos ir knygos pristatymas

Tango – tai amžinojo gyvenimo šokio simbolis. Argentinietiškas šokis, įsismelkiantis į žmogaus kasdienybę. Pats žodis tango reiškia uždarą, ankštą erdvę.

Šokis socialiai pagrįstas judesio improvizacija ir pagarba savo partneriui bei greta ant parketo esantiems šokėjams. Šokama pagal tango muziką, poroje.

Kaunietis fotomenininkas Edmundas Kolevaitis išleido fotoalbumą „Tango“. Jį šio šokio žinovai laiko vienintele tokio pobūdžio knyga pasaulyje – tango biblija. Apie 10 metų fotografuotas Argentinoje, Portugalijoje, daugelyje kitų kraštų, trejus metus ruoštas albumas išleistas 2019 metais, prieš pat pandemiją.

„Tango šoka visi ir visur – nepriklausomai nuo amžiaus, kilmės, rasinių skirtumų, šokti gali kiekvienas“, – teigia argentinietiško tango judėjimą fotografavęs E. Kolevaitis, atskleisdamas šio šokio kultūrą, etiketą, ypatingą tango žavesį, jo filosofiją ir turinį.

Knygos pristatymas ir fotografijų parodos atidarymas vyks Ąžuolyno bibliotekos Galerijoje (Radastų g. 2, 4 a.) rugsėjo 19 d. 18.00 val. Paroda veiks iki spalio 10 d.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.