Susitikimai: „Klausk dulos! Pokalbiai apie nėštumą, gimdymą ir tai, ko laukti susilaukus“

Visų besilaukiančiųjų dėmesiui: Ąžuolyno bibliotekoje startuoja kasmėnesinis susitikimų su dulomis ciklas! Jie vyks kiekvieną pirmąjį mėnesio ketvirtadienį nuo 13.30 val. iki 15.30 val. Ąžuolo salėje, 2 a.

Pirmojo susitikimo metu dalinsimės dulų veiklos ypatumais, ką ir kaip jos veikia, kada ir dėl kokių priežasčių atsirado. Kalbėsime visomis Jus dominančiomis temomis apie gimdymą, jo eigą, galimus pagalbos sau būdus.

Galbūt norėsite sužinoti, kaip gyvenimas kinta susilaukus naujagimio? Kaip kūdikis keičia įprastą gyvenimo rutiną? Visa tai ir daug kitos praktinės informacijos laukia mūsų pirmojo susitikimo metu. Būsime Jums!

Bendryste ir žiniomis dalinsis Dulų asociacijos narės – gimdymo ir postpartum dulos.
„Facebook“: duloslietuvoje
www.dula.lt

Kitos numatomos susitikimų datos:
• 05 09 13.30 val.
• 06 06 13.30 val.
• 07 04 13.30 val.
• 08 01 13.30 val.
• 09 05 13.30 val.

Iki susitikimo bendrystėje!

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.