Stalo žaidimų diena „Ateik ir žaisk“

Ąžuolyno biblioteka ir Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija (LŽKA), vienijanti visų sričių žaidimų kūrėjus profesionalus bei mėgėjus, kviečia susitikti prie žaidimų stalo – savaitgalį praleiskite įdomiai, turiningai ir linksmai! Kovo 16 d., šeštadienį, 11–17 val. bibliotekos 4-ajame aukšte (Radastų g. 2, Kaunas) vyks stalo žaidimų diena „Ateik ir žaisk“.

Renginys skirtas visiems stalo žaidimų mėgėjams – šeimoms, vaikams, jaunuoliams, senjorams… Kviečiame išbandyti geriausius pastarųjų metų žaidimus, taip pat ir tuos, kurie jau tapę klasika, bei atrasti lietuvių kūrėjų darbus.

Supažindinsime su žaidimų taisyklėmis, mokysime, bendrausime ir, žinoma, žaisime.

Iki susitikimo!

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.