Informacija
iBiblioteka
DUK

„Skanus Jazzu gyvenimas“. Justės Arlauskaitės-Jazzu knygos pristatymas

Skanus Jazzu gyvenimas

„Aš gaminu, kai myliu. O kadangi nuolat esu įsimylėjusi, tai ir gaminu tikrai dažnai“.
Justė Arlauskaitė-Jazzu

Debiutinė Justės Arlauskaitės-Jazzu knyga „Skanus Jazzu gyvenimas“ pagaliau Kaune. Vasario 6 d. 18 val. Ąžuolyno bibliotekoje (Radastų g. 2, Žvaigždžių salė, 1 a.) jūsų lauks intriguojantis susitikimas su dainų autore ir atlikėja, neseniai užbaigusia didžiulį koncertinį turą po Lietuvą, mama, nuolatinės kūrybinės energijos puoselėtoja, dviejų restoranų įkūrėja.

Atlikėjos knygoje galima surasti ir receptų, ir jos gyvenimo istorijų, kurioziškų nutikimų, moteriškų paslapčių, atvirų prisipažinimų, vaikystės pasakojimų, istorijų, kurios niekada nebuvo aprašytos žurnaluose. Na, kad ir apie 19 porcijų ledų, suvalgytų vaikystėje, apie babos sušius, apie būdą nebevalgyti mėsos, apie egzotinius patiekalus svetimose šalyse, apie nemėgstamą italų virtuvę ir apie mėgstamiausią draugų kugelį.

Knygą išleido leidykla „Alma littera“, tekstus parašyti Justei padėjo žurnalistė Grytė Liandsbergienė, maistą kartu gamino Justės šeimos restoranų Anykščiuose „Basi Basi“ ir „Mitai“ virtuvės šefas Ignas Višinskas, fotografavo Robertas Daskevičius ir Dovilė Rozmanaitė-Bružienė.

Naujienos viršelyje panaudotos nuotraukos autorė Mika Savičiūtė.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.