Informacija
iBiblioteka
DUK

Šiaurietiško ėjimo treniruotės Ąžuolyne

Ąžuolyno biblioteka (Radastų g. 2) kartu su Startwalking.lt treneriais kviečia į šiaurietiško ėjimo treniruotes Ąžuolyne.

Ar dar ilgai sofa bus geriausia Jūsų draugė? Pats laikas įkvėpti gryno oro ir grąžinti kūnui tai, kas jam teisėtai priklauso – judėjimą lauke.

Ąžuolyno biblioteka (Radastų g. 2) kartu su Startwalking.lt treneriais kviečia į šiaurietiško ėjimo treniruotes Ąžuolyne. Susitikimai vyks visą gegužę, kiekvieną antradienį 18 val. Jei turite savo lazdas – puiku, jeigu ne – jomis pasirūpinsime mes.

Treneriai siekia paneigti mitą, kad šiaurietiškas ėjimas skirtas tik senjorams. Toks ėjimas yra universalus – tinka bet kuriai amžiaus grupei bei yra ypač naudingas laisvalaikio leidimo būdas visai šeimai. Jis padeda stiprinti raumenis ir gerinti savijautą.

„Lyginant su įprastu vaikščiojimu, šiaurietiško ėjimo metu kalorijų sąnaudos padidėja iki 46 proc., nes į darbą įsijungia ne tik kojos, bet ir rankos bei viršutinė kūno dalis. Be to, sistemingos treniruotės gerina fizinį pajėgumą, judesių koordinaciją, tobulina laikyseną ir pusiausvyrą“, – šiaurietiško ėjimo privalumus vardija R. Žeimys.

Susitikimo vieta – Ąžuolyno biblioteka, Radastų g. 2, lauke prie pagrindinių laiptų.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.