Informacija
iBiblioteka
DUK

Psichikos laboratorija (grupė pilna)

Psichikos laboratorija

Šio renginio idėja atsirado iš noro eksperimentuoti ir dalintis. Psichikos laboratorijos tikslas – psichologija ir savityra besidominčių žmonių bendruomenė, kuriai nebepakanka šia tema skaityti knygas namuose. Tai žmonės, kurie jau turi bazines žinias apie save ir yra pasiruošę drąsiai ir atvirai mokytis per praktiką. Kiekvieno patyriminio susitikimo metu bus pristatomi du metodai, kuriuos galės išbandyti visi norintys.

Svarbu pabrėžti, jog tai nėra terapinė grupė. Veikiau metodikų laboratorija su terapiniais elementais.

GRUPĖ PILNA, REGISTRACIJA UŽDARYTA.
REGISTRACIJA.
Dalyvių skaičius ribotas.
Kada? Birželio 27 d. 17.00–19.00 val.
Kur? Ąžuolyno biblioteka, Ąžuolo salė.

Apie lektores

Jelena Čirvinskienė – psichoterapeutė

Dirba pagal kognityvinės elgesio terapijos ir schemų terapijos metodikas. Veda individualias sesijas, praktines dirbtuves, jau penkerius metus organizuoja terapines darbo su vidiniu vaiku grupes ir padeda žmonėms gyti nuo vaikystės traumų ir emocinio apleistumo padarinių. Per praktinį darbą su vidiniu vaiku ir kitomis subasmenybėmis Lena moko žmones atjautos sau, besąlygiško savęs priėmimo ir pasirūpinimo savimi. Lena pati yra praėjusi gilaus vidinio gijimo kelią, todėl visas jos praktinis darbas yra paremtas ilgamete asmenine darbo su savimi patirtimi. Daugiau apie lektorę.

Kristina Vainiutė – bibliotekos kultūrinės veiklos organizatorė, teatro edukologė, kūrybos mokytoja

Kūrybiškumo, savirealizacijos metodais bei energopraktikomis domisi 15 metų. Daug laiko švietimo bei kultūrinėse įstaigose praleido tyrinėdama žmonių subasmenybių įtaką kūrybiškumui ir jo blokams. Taip pat jos darbo lauke – emocinio intelekto svarba, grupių ir komandų dinamika, psichikos veikimo mechanizmai ir gausi transformacinių metodų „biblioteka“.
Šiuo metu dėsto kūrybinį rašymą ir talentų vadybą, organizuoja renginius, veda kūrybiškumo mokymus. Daugiau apie lektorę.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.