Pristatymas „Maisto švaistymas – problema, kurią spręsti gali kiekvienas“

„Maisto švaistymas - problema, kurią spręsti gali kiekvienas“

Kvietimas visiems, kuriems rūpi mūsų planetos ateitis!

Ar žinojote, kad maisto švaistymas yra viena didžiausių aplinkosauginių problemų, kuri kasdien daro didelę žalą mūsų aplinkai? Ši problema ne tik prisideda prie klimato kaitos, bet ir švaisto vertingus išteklius, kurie galėtų būti naudojami efektyviau. Nors tai skamba išties grėsmingai, tačiau yra būdų, kaip gerinti situaciją!

Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ kviečia į susitikimą, kurio metu pristatys:

• Maisto švaistymo problematiką ir jos pasekmes,
• Kovos su maisto švaistymu būdus, kuriuos galime pritaikyti kasdien. Pateiksime praktinius patarimus, kaip sumažinti maisto švaistymą namuose,
• LPF „Maisto bankas“ kasdienę veiklą ir kartu su savanoriais nuveiktus darbus. Pamatysite, kaip mūsų organizacija prisideda prie kovos su maisto švaistymu ir kokius projektus vykdome,
•Savanorystės galimybes „Maisto banke“. Papasakosime, kaip galite prisijungti prie mūsų ir tapti pokyčio dalimi.

Susitikimas vyks birželio 12 d. 17 val. Ąžuolyno bibliotekos Ąžuolo salėje, 2 aukšte (Radastų g. 2).

Laukiame visų, kurie nori daugiau sužinoti apie maisto švaistymo problemą ir kartu ieškoti sprendimų, galinčių prisidėti prie geresnės mūsų planetos ateities!

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.