Patricijos Tilvikaitės knygos „Svetimkūniai“ pristatymas

Birželio 15 d., šeštadienį, 12.00 val. Ąžuolyno bibliotekos Ąžuolo salėje (2 a.) Patricija Tilvikaitė pristatys savo debiutinį romaną „Svetimkūniai“. Renginyje dalyvaus ir rašytoja, psichologė Eglė Lukinaitė-Vaičiurgienė.

Apie knygą

„Svetimkūniai“ – šmaikštus pasakojimas apie žmones, turinčius daug pasiteisinimų dėl to, kokie yra. Dar daugiau dėl to, kokie nėra. Meda – apie meilę svajojanti karjeristė, kuriai ramybės neduoda vidinis kritikas ir nuolatiniai mamos priekaištai. O netikrais vardu ir pavarde prisistatantis Nikita yra ekscentriškas barmenas ir talentingas atlikėjas, besitikintis sulaukti šlovės.

Skaitytojai giria knygą už jos gyvumą ir veikėjų tikroviškumą, sklandžiai plaukiančius sakinius, džiaugiasi pažįstamomis nuorodomis į populiariąją kultūrą.

Komiksų autorė, vertėja, semiotikė Miglė Anušauskaitė apie šį romaną atsiliepia taip: „Po lengvo turinio jaunatviškos (ne)meilės istorija slepiasi beveik obsesyvi elgesio priežasčių studija. Kokią įtaką mūsų pasirinkimams daro šeima, kurioje užaugome? Ar maištavimas prieš nusistovėjusius vaidmenis juos paneigia, ar tiesiog išvirkščiai atkartoja? Knygos herojai lengvu žingsniu keliauja po pasirinkimų ir atsakomybės verpetą, iš kurio išsikapstyti nėra taip lengva.“

Apie autorę

Patricija Tilvikaitė – leidybos srityje dirbanti žurnalistė, sociologė, kriminologė, lygių teisių aktyvistė, internetinei skaitytojų bendruomenei gerai pažįstama kaip tinklaraščio „book.duo“ bendraautorė.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.