ne.Menas #2: Žmonės, savaip kuriantys miestus

Architektūra ir miesto planavimas, spauda ir internetas, fiziniai ir skaitmeniniai produktai – tai dizainas, kurį mes patiriame visi. Bet ar dažnai susimąstome, kaip atsiranda šie objektai ir patirtys? Ne viskas, kas verta dėmesio, atsiduria galerijose. Ne visas dizainas laikomas menu.

Rugsėjo 17 d. į Ąžuolyno biblioteką naujam sezonui pasiruošęs grįžta dizaino projektas „ne.Menas“, kviečiantis panagrinėti ribą, kur susikerta kūrybiškumas, funkcija ir forma. Ribą tarp meno ir ne meno.

Abiems antrojo „ne.Menas“ renginio pranešėjams miestas – tai vieta, kur atsiskleidžia jį formuojančių žmonių kūrybiškumas. Renginio metu sužinosime kaip tikslingai, o kartais ir spontaniškai, formuojamas miesto įvaizdis bei patirtys.

Renginio eiga:
17:45 val. atidaromos durys + laikas pokalbiams
18:10 val. „Tapyba gatvėje: vandalizmas ar miesto veidas?“ | Tadas Vincaitis-Plūgas
18:50 val. pertrauka
19:00 val. „Miestas kaip drobė: tyčinis kūrybiškumas ir atsitiktiniai šedevrai“ | Ingrida Lipnickytė-Povilaitienė
19:40 val. laisvas laikas pabendrauti su pašnekovais

Iki susitikimo Ąžuolyno bibliotekos Ąžuolo salėje, 2 a. (Radastų g. 2).

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.