Kūrybinių dirbtuvių ciklas „Vaizduotės praktikos: istorijų pasakojimo menas“

Tęstiniai kūrybiškumo mokymai „Vaizduotės praktikos“ vėl kviečia visus norinčius susitikti kovo 20 d. 18 val. Ąžuolo salėje (Radastų g. 2).

Šįsyk gilinsimės į istorijų pasakojimo niuansus. Visgi tai – viešasis kalbėjimas ar labiau teatras? O kiek tame žaidimo? Kokios svarbiausios istorijų pasakojimo sudedamosios dalys ir ar istorijas kurti bei pasakoti gali kiekvienas? Ne tik diskutuosime, bet ir praktiškai išbandysime keletą skirtingų metodų.

Vaizduotės praktikos – tai trečius metus Ąžuolyno bibliotekoje organizuojamos kūrybinės dirbtuvės, kurių tikslas – žaismingai suburti tuos, kurie domisi kūrybiškumo temomis.

Akimirkos iš ankstesnio susitikimo.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Vis dar dvejojate, ar „Vaizduotės praktikos“ tikrai Jums? Ateikite, jeigu:
• ieškote būdų, kaip tapti spontaniškesniais, drąsesniais, kūrybiškesniais;
• norite naujo žmonių rato;
• ieškote naujų žaidimų, darbo grupės metodų, nes dirbate su žmonėmis;
• norite gerinti bendravimo, viešojo kalbėjimo įgūdžius;
• domitės savityra ir / ar psichologija;
• norite nemokamų meno terapijos užduočių;
• pasigendate dinamikos ir žaismingumo rutinoje;
• esate intravertas;
• esate ekstravertas;