Kūrybinio rašymo dirbtuvės „Įkvėpta Paryžiaus“ su Ramūnu Čičeliu

Rugsėjo 18 d. 11.00–17.00 val. Ąžuolyno biblioteka kviečia į Ąžuolo salėje (2 a.) vyksiančias kūrybinio rašymo dirbtuves „Įkvėpta Paryžiaus“.

Renginio metu klausytojai išgirs trumpą paskaitą apie litvako rašytojo Marko Zingerio romano „Mažasis Paryžius“, nukeliančio į XX a. vidurio Kauną, ir Ernesto Hemingway’aus knygos „Šventė, kuri visada su tavimi“ sąsajas, kurios bus atskleistos kartu skaitant minėtų knygų ištraukas.

Vėliau dalyvių lauks pokalbis-diskusija apie rašančio žmogaus ir vietos santykį, įsigyvenimą į vadinamąją „vietos dvasią“, istorijos ir dabarties sąšaukas.

Paskaita ir pokalbis bus apibendrinti kūrybinio rašymo pratimais, padedančiais suprasti, kaip rašančiojo buvimo vieta tampa įkvėpimu.

Pasibaigus susitikimui bibliotekoje, dalyvių bus prašoma tą patį vakarą apsilankyti pasirinktoje Kauno kavinėje ir parašyti noveletę, kurios žanrinės ypatybės bus paaiškintos dirbtuvių susitikimo pabaigoje.

Dirbtuves ves poetas, rašytojas, žurnalistas dr. Ramūnas Čičelis. Parašytas noveletes bus galima jam siųsti ir sulaukti konfidencialaus komentaro.

Numatoma, kad renginys taps naujos kūrybinio rašymo bendruomenės Kaune pradiniu įvykiu.

Dalyvių skaičius ribotas. Registracija į dirbtuves.

Dirbtuvių grafikas:

11.00–12.00 paskaita
12.00–12.15 pertrauka
12.15–13.00 diskusija
13.00–14.00 pertrauka
14.00–15.00 pratimai
15.00–17.00 rašymas pasirinktoje kavinėje.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.