Kūrybinės dirbtuvės „Vaizduotės praktikos: teatras, teatras, teatras“

Kūrybinių dirbtuvių ciklas „Vaizduotės praktikos“ tęsiasi. Šie susitikimai – tai Jūsų ir Jūsų vaizduotės pasimatymai. Kartais tai išėjimas iš komforto zonos, kartais – maloni terapija.

Vasario 26 d. 18 val. Ąžuolyno bibliotekos Žvaigždžių salėje, 1 a. (Radastų g. 2, Kaunas) kalbėsime apie aktoriaus profesijos ypatumus ir buvimą scenoje. Susipažinsime su teatro metodais, skirtais sceninei partnerystei, improvizacijai, personažų bei etiudų kūrimu.

Teatras – puikus ir saugus būdas užčiuopti savo vaizduotės ribotumus ir… juos sutrupinti. Sceninė patirtis – nereikalinga. Kuo daugiau scenos baimės turite, tuo labiau esate laukiami!

Vis dar dvejojat, ar „Vaizduotės praktikos“ tikrai Jums? Ateikite, jeigu:

• ieškote būdų, kaip tapti spontaniškesniais, drąsesniais, kūrybiškesniais;
  • norite naujo žmonių rato;
  • ieškote naujų žaidimų, darbo grupės metodų, nes dirbat su žmonėmis;
  • norite gerinti bendravimo, viešojo kalbėjimo įgūdžius;
  • domitės savityra ir / ar psichologija; norite nemokamų meno terapijos užduočių;
  • pasigendate dinamikos ir žaismingumo rutinoje;
  • esate intravertas;
  • esate ekstravertas;
  • nežinote, kas esate.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.