Kunigo Beno Lyrio knygos „Išgydytos mintys. Gyvenimo prasmės terapija“ pristatymas

Kunigo Beno Lyrio knygos - Išgydytos mintys - Gyvenimo prasmės terapija - pristatymas

Svečiuose – autorius ir operos solistė O. Auškalnytė-Mockuvienė

„Mums visiems reikia stebuklingų istorijų ir mes patys esame stebuklinga istorija.“

Ąžuolyno bibliotekoje laukia ypatingas susitikimas-diskusija. Balandžio 5 d. 18 val. susitikime Žvaigždžių salėje, 1 a. (Radastų g. 2), kur pokalbio metu diskutuosime apie mūsų gyvenimo baimes, sunkumus ir iššūkius, klausysimės operos solistės Oksanos Auškalnytės-Mockuvienės atliekamų kūrinių.

Apie knygą

Ši knyga – tarsi pokalbis. Terapinis pokalbis tarp dviejų lyg ir nepažįstamų, tačiau kartu žmogiškojo nežinojimo ir kasdieniškų atradimų kelyje esančių žmonių.

Šįkart žurnalistė Dalia Musteikytė gerokai išplečia savo darbo ribas. Kiekvienas klausimas jai itin artimas, asmeniškas, jautrus, o jo atsakymas reikšmingas, projektuojantis būsimus sprendimus. Skaitytojas tuose klausimuose gali atrasti savo mintį, pamąstymą, svarstymą, galiausiai ir atsakymą.
„Žurnalistui įprasta kalbinti žmones apie juos pačius, o čia teko atlikti emocinę savireviziją ir daug ką traukti iš savęs – nuoskaudas, patirtis, dvejones. Žinojau, jei nebūsiu atvira, nesulauksiu atvirumo ir iš Beno, pokalbis bus drungnas. „Abipusė terapija čia mums išeina“, – kartą parašė jis, pridėjęs šypsenėlių. Taip darsyk buvau paskatinta klausinėti toliau.“ – Dalia Musteikytė

Kitas pokalbio dalyvis – kunigas Benas Lyris – atskleidžia visą savo žmogiškąjį tikėjimu paremtą žinojimą, perleisdamas jį per asmeninius patyrimus, išgyvenimus, dabarties jausmus.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.