Knygos „Pinigų kelionė: nuo atsiradimo iki tavo kišenės“ pristatymas

Kovo 8 d. 18:00 val. Ąžuolyno bibliotekos Ąžuolo salėje (2 a.) bus pristatoma doc. dr. Visvaldo Legkausko knyga „Pinigų kelionė: nuo atsiradimo iki tavo kišenės“. Pristatyme dalyvaus knygos autorius doc. dr. Visvaldas Legkauskas.

Ši V. Legkausko knyga – puiki finansinio raštingumo abėcėlė visiems smalsiems vaikams, norintiems žinoti, kaip atsiranda pinigai, nuo ko priklauso jų vertė, kaip veikia bankai, o svarbiausia – kaip pinigus uždirbti, investuoti ir neprarasti. Čia rasite daug įdomių istorinių faktų ir žinių, pasukti galvą priversiančių klausimų bei naudingų patarimų, kuriuos perskaityti vertėtų ne tik vaikams, bet ir daugybei suaugusiųjų.

Knygos turinys:

• Istorinė perspektyva, padedanti vaikams geriau suprasti, kas yra pinigai, iš kur jie atsiranda, nuo ko priklauso jų vertė ir kt.
  • Įdomūs klausimai, kurie žadina smalsumą, ugdo ir skatina dar plačiau pasidomėti su pinigais susijusiomis temomis.
  • Finansinio raštingumo bei atsakingumo ugdymas.

Visvaldas Legkauskas – dviejų dukrų tėtis, socialinių mokslų daktaras, psichologas, kurio darbas – paaiškinti, kaip veikia santykiai tarp žmonių, o hobis – monetų kolekcionavimas ir jų istorijos tyrinėjimas. Ši knyga – tai darbo ir hobio derinys, atsiradęs bandant atsakyti į netikėtą pirmokės dukters klausimą.

Laukiame atvykstant!

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.