Kauno YAMAHA muzikos mokyklos koncertas „Metų delnuos“

Kauno YAMAHA muzikos mokyklos koncertas „Metų delnuos"

Birželio 1 d. 12.00 val. Ąžuolyno biblioteka kviečia į Žvaigždžių salę (1 a.), kurioje vyks Kauno YAMAHA muzikos mokyklos mokslo metų baigiamasis koncertas „Metų delnuos“! Pasirodys dainavimo ir gitaros Centro klasės.

Šiuo koncertu, skirtu mokinių tėveliams ir svečiams, bus ne tik minima mokslo metų pabaiga, bet ir švenčiamas YAMAHA muzikos mokyklos 30-mečio Lietuvoje jubiliejus.

Apie mokyklą:
YAMAHA muzikos mokykla, veikianti visame pasaulyje, jau 70 metų augina talentus ir skatina kiekvieną mokinį realizuoti savo muzikines svajones. Šios mokyklos programos skirtos visiems, norintiems išmokti groti ir / ar dainuoti, o pradėti galima sulaukus vos keturių mėnesių amžiaus.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.