Jono Arbačiausko knygos „Nepriklausomybės kovų drama“ pristatymas

Pastarųjų metų įvykiai Ukrainoje atskleidžia, kaip svarbu saugoti savo šalies laisvę. Kovo 13 d. 18 val. kviečiame į pokalbį apie Lietuvos kovas už nepriklausomybę bei ypatingos svarbos mūsų šalies istorijai turėjusį reiškinį – dešimtmetį trukusį partizaninį karą. Renginys vyks Ąžuolyno bibliotekos Ąžuolo salėje, 2 a., (Radastų g. 2, Kaunas).

Susitikime dalyvaus partizanų ryšininkas, pogrindininkas, knygos autorius Jonas Arbačiauskas bei soc. mokslų daktaras, Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos valdybos pirmininko pavaduotojas Raimundas Kaminskas.

Renginį moderuos Ąžuolyno bibliotekos Kaunistikos grupėje dirbanti istorikė Skaidra Grabauskienė.

Ypatingą atmosferą renginiui kurs ir laisvės kovų dainas atliks karinio folkloro grupė „Karužė“.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.