Ekskursija „LiteraTuras: kelionė po modernizuotą Ąžuolyno biblioteką“

Po rekonstrukcijos atsivėrusi Ąžuolyno biblioteka kviečia sugrįžti į modernizuotas ir jaukias, begales atradimų žadančias erdves. Kviečiame registruotis į teminę ekskursiją „LiteraTuras: kelionė po modernizuotą Ąžuolyno biblioteką“, kurios vyks vieną kartą per mėnesį, trečiadieniais nuo 15.30 val.–16.30 val. šiomis datomis:

• kovo 20 d.
  • balandžio 17 d.
  • gegužės 15 d.
  • birželio 12 d.

Ekskursija „LiteraTuras: kelionė po modernizuotą Ąžuolyno biblioteką“ kviečia sugrįžti į atnaujintas Ąžuolyno bibliotekos erdves, susipažinti su pasikeitusiu atvirų fondų išdėstymu, patyrinėti atokvėpio ir įkvėpimo užuovėjas, įsijausti į bibliotekininko vaidmenį bei išbandyti skirtingas patyrimines veiklas. Sužinokite, kokias istorijas nuo šiol pasakos biblioteka parke ir parkas bibliotekoje!

Laukiamas kiekvienas.

Į ekskursiją gali registruotis iki 25 žmonių.

Registracija.

Pasirinkite norimą datą, užsiregistruokite ir pasimėgaukite!

Lauksime Jūsų Ąžuolyno bibliotekoje, adresu Radastų g. 2 (2 aukšte), Kaunas.

Daugiau informacijos el. paštu ekskursijos@azuolynobiblioteka.lt