Bičiulystės kelionėms. Nauji ryšiai su „Pokalbių gidu“

Birželio 11 d. Ąžuolyno bibliotekos (Radastų g. 2) Parko skvere (3 a.) vyks netradicinis renginys tiems, kurie turi laiko ir noro giliems pokalbiams bei naujoms pažintims.

Vasarą rimtų renginių visai nebesinori… O ko tikrai norisi daugiau? Tai žalumos, kelionių ir įdomių pokalbių. Birželio 11 d. Ąžuolyno bibliotekoje (Radastų g. 2) vyks netradicinis renginys tiems, kurie turi laiko ir noro giliems pokalbiams bei naujoms pažintims. Šio susitikimo tema – kelionių draugo paieškos.

Mėgsti keliones su palapinėmis? Norėtum rasti, su kuo dalytis kelionių išlaidomis? O gal ieškai, su kuo pasivažinėti dviračiais, ar šiaip ilgiesi įdomių pokalbių? Specializuotose socialinės medijos grupėse lyg ir daug galimybių rasti kelionių partnerius, bet patirtis rodo, jog tai ne taip jau lengva. Gal gyvai bus daug paprasčiau?

Rinkis tinkamą laiką: birželio 11 d. 11.30–13.00 val. arba 17.30–18.00 val. Tavęs lauks atveriančios ir įkvepiančios „Pokalbių gido“ kortelės, dalysimės, ką dar įdomaus ir netikėto verta aplankyti Lietuvoje ir ne tik.

Renginiui sulaukus lankytojų susidomėjimo, jis bus kartojamas.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.