Beata Nicholson Ąžuolyno bibliotekoje: kaip susikurti taisykles geram gyvenimui?

Kaip apibūdinti gerą gyvenimą? O kaip tokį susikurti? Į šiuos ir panašius kasdienos klausimus gegužės 6 d. 18.00 val. Ąžuolyno bibliotekoje (Žvaigždžių salėje, 1 a., Radastų g. 2) atsakinės dešimties kulinarinių knygų autorė, laidų vedėja ir nuomonės formuotoja Beata Nicholson. Susitikimo metu ji pristatys savo naujausią asmeninį projektą – pirmąją ne kulinarinę knygą „21 taisyklė geram gyvenimui“. Tad šįkart laukia ne pietų, o gyvenimo receptai.

Vienuolikta knyga – naujas etapas?

Iki šiol Beatos Nicholson kūryba sukosi vien kulinarijos tema: nuo 2009 m. pasirodžiusios pirmosios knygos, tapusios Lietuvos virtuvių klasika, iki kulinarinių leidinių šventėms, receptų vaikams bei idėjų, kaip smagiai į kasdieną įtraukti daugiau daržovių. 10-oji knyga, išleista 2023 m. antroje pusėje, šventė bendruomeniškumą, drauge kurtus ir bandytus receptus. Tad paskutinę balandžio savaitę paskelbtos naujienos nustebino: Beata išleido pirmąją knygą apie asmeninį tobulėjimą ir ją įkvepiančius veikti momentus.

„Tikrai jaudinuosi, nes tai mano pirmoji ne kulinarinė, o knyga apie gyvenimą. Tai tikrų tikriausias mano startupas, – sako Beata. – Tokias knygas svajojau rašyti jau seniai, bet vis nedrįsau. Pagaliau lygiai prieš metus ant didelio lapo pradėjau dėlioti knygos pamatus. Niekam per daug nesipasakojau, nes nenorėjau girtis, kol to darbo nepadariau.“

Knygos idėja – ir atsikvėpti, ir įkvėpti

Kaip Ąžuolyno biblioteka kviečia skirti laiko atokvėpiui ir įkvėpimui, taip ir į ją atvykstanti Beata Nicholson savo naująją knygą apibūdina kaip skirtą ir poilsiui, ir postūmiui kurti savo pačių gerą gyvenimą. Ne paslaptis, kad autorės kasdienybė yra labai užimta – jos gyvenime daugybė kūrybos, filmavimų, susitikimų ir renginių. Vis dėlto socialinėse medijose matome, kad ji spėja rasti laiko ir kasdieniam sportui, ir pasibūti su šeima, ir naujų gyvenimo patyrimų ieškojimams bei atradimams. Tad susitikimo metu išgirsime, kokiomis taisyklėmis Beata vadovaujasi, kad mėgautųsi gyvenimu, bei kaip jos knygoje aprašomi principai gali padėti patiems susikurti gerą kasdienybę, kurioje būtų laiko ir poilsiui, ir įkvėpimui veikti.

Tad kviečiame į knygos „21 taisyklė geram gyvenimui“ pristatymą ir susitikimą su Beata Nicholson – keturių vaikų mama, dviejų televizijos laidų vedėja, naujų receptų bandytoja ir turinio socialiniuose tinkluose kūrėja, radusia laiko dar vienam projektui, apie kurį svajojo jau ilgai. Kaip sako ji pati, „viskas pasidaro tik darymo būdu“.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.