Ąžuolyno skaitytojų klubo bendruomenė: „Miško skaitytojų klubas“

Auganti Ąžuolyno skaitytojų bendruomenė kviečia susitikti naujoje atšakoje – „Miško skaitytojų klube“.

Antrasis susitikimas – gegužės 14 d. 18.00 val. Ąžuolyno bibliotekos Parko skvere (3 aukšte). Šįkart skaitome Delios Owens bestselerį „Ten, kur gieda vėžiai“. Pirmojo susitikimo metu skaitytojų klubas Mažajame ąžuolyne susirado vietą, kuri tapo jų netradiciniu komunikacijos kanalu. Daugiau apie tai papasakos moderatorė Indrė Matulevičiūtė (@indre.matuleviciute, „Instagram“).

Jei domina Ąžuolyno skaitytojų klubas ar jo atšakos, rašykite knyguklubas@azuolynobiblioteka.lt.

Prisijunkite prie Ąžuolyno skaitytojų bendruomenės „Facebook“ grupės ir aktyviai dalyvaukite formuojant mūsų skaitytojų klubo ateitį.