Ąžuolyno skaitytojų klubo bendrakūrybos dirbtuvės

Paveikslėlyje teikiama informacija apie tai, kad Ąžuolyno skaitytojų klubo bendrakūrybos dirbtuvės vyks kovo 6 dieną, 18 val. Ąžuolo salėje, 2 a.

Auganti „Ąžuolyno skaitytojų“ bendruomenė kviečia susitikti ir klubą kurti kartu. Džiaugiamės galėdami pakviesti jus į „Ąžuolyno skaitytojų klubo bendrakūrybos dirbtuves“, kurios vyks kovo 6 d. 18 val. mūsų jaukioje Ąžuolo salėje, adresu Radastų g. 2, 2 a. Šis susitikimas ne tik suteiks puikią galimybę pabendrauti su kitais literatūros mėgėjais, bet ir leis jums aktyviai dalyvauti formuojant mūsų skaitytojų klubo ateitį. Registracija į seminarą.

Renginio metu turėsite unikalią progą burtis į grupes pagal mėgstamiausius literatūros žanrus, išsirinkti klubo atšakų koordinatorius, aptarti komunikacijos kryptis ir kurti bendrą klubo viziją bei tapatybę. Tai – puiki galimybė ne tik susipažinti su bendraminčiais, bet ir prisiimti aktyvų vaidmenį skaitančios bendruomenės kūrime. Nesvarbu – esate ištikimas klubo narys ar tik planuojate prisijungti – nepraleiskite progos kartu su mumis kurti skaitytojų klubą, kuriame kiekvienas ras sau vietą ir galimybę kalbėti apie skaitymą.

Dirbtuvių uždaviniai:

1. Suformuoti grupes pagal mėgstamus literatūros žanrus ir išrinkti grupių moderatorius / koordinatorius.
  2. Susipažinti grupėse, geriau vienas kitą pažinti, formuoti bendruomenę.
  3. Suderinti susitikimų dažnumą ir vietą.
  4. Suderinti, kaip bus renkamos knygos skaitymui.
  5. Išgryninti idėjas, kaip didinti Ąžuolyno skaitytojų klubo patrauklumą.

Vakaro planas:

1. Pasisveikinimas ir įžanga, Ąžuolyno skaitytojų klubo apklausos rezultatai (10 min.).
  2. Grupių formavimas ir diskusija grupelėse (30 min.).
  3. Kavos pertrauka Galerijoje, 4 a. (20 min.). Gilių kava vaišina „Pelėdų kava“, o užkandžiais – Motiejaus kepyklėlė.
  4. Grupių prisistatymai (20–30 min.).
  5. Išvados ir tolesni planai.

Siūlomos skaitytojų klubų atšakos:

• „Susiskaitom“. Nerimtos literatūros skaitytojų klubas studentams.
  • „Skaitagrameriai“. Skaitytojų klubas jaunimui.
  • „Gali būti papildomų sąlygų“. Skaitytojų klubas rimtos* literatūros mėgėjams.
  • „Mamostogos“. Skaitytojų klubas, mamų savitarpio palaikymo grupė.
  • „Apsimetėlio sindromas“. Skaitytojų klubas su biblioterapijos elementais, doktorantūros kančias išgyvenusiems ir išgyvenantiems.
  • „Audialogas“. Skaitytojų klubas klubas skaitantiems skirtingais formatais. Bendradarbiaujant su Lietuvos audiosensorine biblioteka.
  • „AnglicisED“. An international reading club for people who want to read literature in English.
  • „Adaptacija“. Kino ir knygų klubas.
  • „Ant kušetės“. Skaitytojų klubas populiariosios psichologijos mėgėjams.

Ąžuolyno skaitytojų klubo bendrakūrybos draugai: „Pelėdų kava“, Motiejaus kepyklėlė.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.