Informacija
iBiblioteka
DUK

Ąžuolyno skaitytojų klubo artimiausi susitikimai

Ąžuolyno skaitytojų klubo artimiausi susitikimai

Ąžuolyno biblioteka su nauju kvėpavimu atnaujino ir knygų klubą. Kviečiame kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį, 18 val. į bendrus Ąžuolyno skaitytojų klubo susitikimus ir iš anksto numatytų sezono knygų aptarimus. Susitikimo vieta: Parko skveras., 3 a., Radastų g. 2. Atskiri, šiuo metu kuriamų klubo atšakų, susitikimai startuos po kovo mėnesio, o vasaros sezonu planuojami „Literatūriniai priešpiečiai“. Laukite tęsinio.

Artimiausių susitikimų planas:
● Vasario 22 d. aptariame Henry David Thoreau „Voldenas, arba gyvenimas miške“
● Kovo 28 d. aptariame Gabijos Grušaitės knygą „Grybo sapnas“
● Balandžio 25 d. Georges Perec „Gyvenimo vartojimo instrukcija“
● Gegužės 30 d. Karen Dukess „Paskutinis knygų vakarėlis“

Bibliotekoje jau ne vienerius metus veikia knygų klubas, nuo šiol pasitiksiantis literatūros entuziastus nauju „Ąžuolyno skaitytojų klubo“ vardu, prie kurio mielai yra kviečiami prisijungti visi knygų skaitymo entuziastai ar tie, kurie nori literatūrą atrasti iš naujo. Klubas kiekvieną mėnesį organizuoja knygų pristatymus, susitikimus bei diskusijas su knygų autoriais ir tinklaraštininkais, mėnesio knygos skaitymus bei aptarimą, literatūrinius protmūšius ir kt. Veiklą aktyviai vykdome ir Facebook grupėje Ąžuolyno skaitytojų klubas.

Kviečiame prisijungti prie „Ąžuolyno skaitytojų klubo“ ir kurti jį kartu!

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.