Ąžuolyno skaitytojų bendruomenės susitikimai birželio–liepos mėnesiais

Ąžuolyno skaitytojų bendruomenė: „Keliautojai per pasaulio grožinę literatūrą“

Auganti Ąžuolyno skaitytojų bendruomenė kviečia susitikti grupėje „Keliautojai per pasaulio grožinę literatūrą“. Trečiasis susitikimas vyks birželio 5 d. 18.00 val. Ąžuolyno bibliotekoje (Radastų g. 2, Parko skveras, 3 a.). Šįkart literatūriškai keliausime į Estiją, o aptariama knyga – Andruso Kivirähko „Žmogus, mokėjęs gyvačių kalbą“. Linkime geros skaitymo kelionės!

Norėdami prisijungti prie Ąžuolyno skaitytojų klubo ar jo atšakų, rašykite el. paštu knyguklubas@azuolynobiblioteka.lt. Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „Facebook“ grupėje ir aktyviai dalyvaukite formuodami klubo ateitį.

Ąžuolyno skaitytojų bendruomenė: „Miško skaitytojų klubas“

Auganti Ąžuolyno skaitytojų bendruomenė kviečia susitikti „Miško skaitytojų klube“. Trečiasis susitikimas vyks birželio 10 d. 18.00 val. Ąžuolyno bibliotekoje (Radastų g. 2, Parko skveras, 3 a.). Diskutuosime apie Peterio Wohllebeno knygą „Paslaptingas medžių gyvenimas“. Bendruomenės koordinatorė – Indrė Matulevičiūtė. Susitikime atsikvėpti medžių paunksmėse!

Ąžuolyno skaitytojų bendruomenė: „Skaitagrameriai“

Ąžuolyno skaitytojų bendruomenė kviečia susitikti grupėje „Skaitagrameriai“. Trečiasis susitikimas vyks birželio 13 d. 16.00 val. Ąžuolyno bibliotekoje (Radastų g. 2, Galerija, 4 a.). 16–18 metų jaunimo klubas susitiks pasikalbėti apie Hermanno Hessės romaną „Sidharta“. Iki susiskaitymo!

Ąžuolyno skaitytojų bendruomenė: „Ant kušetės“

Auganti Ąžuolyno skaitytojų bendruomenė kviečia susitikti grupėje „Ant kušetės“. Antrasis susitikimas vyks liepos 3 d. 18.00 val. Ąžuolyno bibliotekoje (Radastų g. 2, Galerija, 4 a.). Liepos mėnesio knyga – D. Gailienės „Ką jie mums padarė. Lietuvos gyvenimas traumų psichologijos žvilgsniu“. Sekite grupę „Instagram“: ant_kusetes.

Skaitomų knygų temos apima individualią, organizacijų, visuomenės psichologiją, filosofiją, biografijas. Klubo vizija – požiūrio plėtimas, saviugda, priėmimas, augimas, dalijimasis. Susitinkame kas du mėnesius – pirmą mėnesio trečiadienį. Pasimatome!