Informacija
iBiblioteka
DUK

Interaktyvus pristatymas „Atrask filmų terapiją!“

Interaktyvus pristatymas, kurio metu su specialiste Gitana Salickiene kviesime išbandyti filmų terapiją

Ąžuolyno biblioteka gegužės 22 d. 18.00 val. visus besidominčius terapinėmis praktikomis kviečia į interaktyvų pristatymą, kurio metu su specialiste Gitana Salickiene išbandysite filmų terapiją (Ąžuolo salėje, 2 a., Radastų g. 2).

Renginio metu bus supažindinama su pasaulyje itin plintančia filmų terapija, jos pagrindais, principais ir taisyklėmis. Trumpametražis filmas „Orkestras“ leis nusikelti į kiekvieno jausmų pasaulį, jį pažinti, suprasti ir į jį reaguoti.

Socialinės srities specialistė Gitana Salickienė, kuri mokėsi apie filmų terapijas ir vedė jas tiek vaikams, tiek suaugusiesiems, padės analizuoti filmą vertinant savo vidinius išgyvenimus ir emocijas, žvelgiant iš kitos perspektyvos.

Filmų terapija gali padėti lengviau pažinti savo vidinį pasaulį ir jausmus, taip pat sustiprinti tobulinimąsi ir augimą. Be to, išryškėja, kiek daug bendrumų turi visi žmonės.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.