Ar Taivane auga sakuros, ir kiti lietuviams nežinomi dalykai apie šią šalį

Lietuvoje vis daugiau galime išgirsti apie Taivaną. Tačiau ką apie jį žinome? Kas jį sieja su Lietuva? Ką ten veikia lietuviai? Ko iš jo galime pasimokyti?

Apie visa tai, Taivano ir Lietuvos kultūrinius ryšius ir neseniai pasirodžiusį pirmą taivaniečių autoriaus Wang Ting-Kuo knygos „Mano priešo sakura“ vertimą į lietuvių kalbą kalbėsis trys svečiai: Vilniaus universiteto doktorantas sinologas Balys Astrauskas, Taivane gyvenanti vertėja Kristina Karvelytė ir iš mainų Taivane grįžusi Vytauto Didžiojo universiteto studentė Agota Kazlauskaitė. Pokalbį moderuos Vytauto Didžiojo universiteto Azijos studijų centro vadovas dr. Arvydas Kumpis.

Renginys vyks spalio 24 d. 18.00 val. Ąžuolyno bibliotekos Ąžuolo salėje (Radastų g. 2, 2 a.). Kviečiame dalyvauti!

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.