Projektas „Skaitmeninių išteklių valdymo kompetencijų stiprinimas atminties institucijose“

Projekto trukmė: 2019 m. kovas–2020 m. gruodis

Projekto koordinatorė bibliotekoje: Enrika Kromerova-Dubinskienė, el. p. e.kromerova@azuolynobiblioteka.lt, tel. (+370 37) 324 450

Projektą įgyvendina: Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir partneriai – Kauno apskrities viešoji bibliotekaKlaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės bibliotekaPanevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešoji bibliotekaŠiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji bibliotekaVilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka.

Trumpas projekto pristatymas. Projekto tikslas – sustiprinti bibliotekų ir kitų atminties institucijų darbuotojų technologines/skaitmenines ir specifines kompetencijas siekiant didinti kultūrinio turinio patrauklumą bei skatinti visuomenę naudoti kultūrinį turinį mokslui, kūrybai, verslui, turizmui. Projekte numatyta organizuoti mokymus skaitmeninių išteklių valdymo temomis, suteikti galimybę atminties institucijų darbuotojams savarankiškai stiprinti savo kompetencijas rengiant ir skelbiant Moodle sistemoje nuotolinį kursą.

Projektą dalinai finansuoja:

Lietuvos kultūros taryba      Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija