Projektas „Praradę Tėvynę. Išeivių iš Baltijos šalių istorija. 1944-1952“

Projekto laikotarpis: 2020 balandžio 20 d. – 2020 gruodžio 11 d.

Projekto koordinatorius: Rimanta Tamoliūnienė (+370 37) 32 44 14,  r.tamoliuniene@azuolynobiblioteka.lt

Projekto partneriai: Vytauto Didžiojo universiteto Lietuvių išeivijos institutas, Kėdainių kraštotyros muziejus, Vilniaus apskrities A. Mickevičiaus viešoji biblioteka, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės – Bitės viešoji biblioteka.

Trumpas projekto pristatymas. Projekto metu bus aktualizuota ir atnaujinta paroda „Praradę Tėvynę. Išeivių iš Baltijos šalių istorija. 1944-1952“, skirta pristatyti išskirtinį pabaltijiečių išeivių gyvenimą Vokietijos DP stovyklose. Paroda bus pristatyta įvairiose Lietuvos bibliotekose, vyks jos edukaciniai pristatymo renginiai.

Projektą dalinai finansuoja:

LR Kultūros ministerija