Projektas „Planas B: literatūra į namus“

Projekto trukmė: 2023 02 01 – 2023 11 30

Projekto vadovė: Kristina Toliušienė, el.p. k.toliusiene@azuolynobiblioteka.lt, tel.: (+370 37) 32 43 09

Projekto partneriai ir rėmėjai: radijo stotis EXTRA FM, Maironio lietuvių literatūros muziejus, Lietuvos švietimo muziejus; Kaišiadorių, Vilkaviškio, Kėdainių, Jonavos, Kauno rajonų savivaldybių viešosios bibliotekos; Birštono, Kalvarijos, Kauno miesto savivaldybių viešosios bibliotekos, Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka.

Trumpas projekto pristatymas: projekto tikslas – sukurti bibliotekos tinklalaidę, stiprinančią teigiamą skaitymo vertę, tampančią inovatyviu būdu paskatinti skaitymą ir papildoma pagalba mokiniams mokantis suprasti ir analizuoti knygą. Vienos tinklalaidės metu vyks moderuojama diskusija tarp dviejų dalyvių, priimančių iššūkį perskaityti vieną knygą per mėnesį ir pasidalinti įspūdžiais apie skaitymo procesą.

Projektą finansuoja:

Lietuvos kultūros taryba