Projektas „Knygos kelias: atrask, pažink, sukurk!“

Projekto trukmė: 2020 06 01 – 2021 06 30

Projekto vadovė: Kristina Bartkienė, el. p. k.bartkiene@azuolynobiblioteka.lt, tel. (+370 37) 32 43 17

Projekto rėmėjai ir partneriai: UAB „Init“,VšĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizijaUAB „Greiti LT“,G. Aleksės individuali veikla, Kauno Pedagogų kvalifikacijos centrasBirštono, JonavosKaišiadoriųKalvarijosKauno miestoKauno raj.Kazlų RūdosKėdainiųMarijampolėsPrienųRaseiniųŠakiųVilkaviškio savivaldybių viešosios bibliotekos, Lietuvos bibliotekininkų draugija, VšĮ „Juventa“, Kauno maltiečių vaikų dienos centrasVšĮ „Senamiesčio vaikų dienos centras“Kauno Švč. Jėzaus Širdies (Šančių) parapijos vaikų dienos centras.

Trumpas projekto pristatymas. Projekto tikslas – pasitelkiant naujausius IKT sprendimus ir bendradarbiaujant su kultūros, švietimo institucijomis bei kūrybinių industrijų atstovais, sukurti ir viešinti inovatyvią, išliekamąją vertę turinčią paslaugą – interaktyvų edukacinį žaidimą „Knygos kelias“ – taip didinant knygos kultūros paveldo aktualumą ir prieinamumą, skatinant vaikų domėjimąsi knygos istorija, ugdant skaitymo įgūdžius.

Projektą dalinai finansuoja:

Lietuvos kultūros taryba