Projektas „Gražinos Didelytės kūrybinio palikimo aktualizavimas“

Projekto trukmė: 2022 07 01 – 2022 12 30

Projekto vadovė: Rimantė Tamoliūnienė, el. p. r.tamoliuniene@azuolynobiblioteka.lt, tel. (+370 37) 32 43 11

Projekto partneriai ir rėmėjai: Kauno Antano Martinaičio dailės gimnazija, Šakių „Žiburio” gimnazija.

Trumpas projekto pristatymas: Projektas papildys KAVB svetainėje veikiantį bibliotekos e.žinyną „Kauno menininkai“ suskaitmenintu grafikės G. Didelytės kūrybos palikimu. Talentingos dailininkės grafika, jos meistriškumas pripažintas kaip savitas ir išskirtinis reiškinys meno pasaulyje, tad toks kūrybinio palikimo plačiajai visuomenei pristatymas – tai KAVB indėlis į Lietuvos kultūrinės atminties plėtrą ir sklaidą. Projektą papildys paskaitos, ekslibrisų paroda ir edukacijos moksleiviams.

Projektą dalinai finansuoja:

Lietuvos kultūros taryba