Projektas „Bibliotekos vaidmuo stiprinant demokratinę visuomenę: Lietuvos ir Ukrainos bibliotekų forumas“

Projekto trukmė: 2023 02 01 – 2023 10 15

Projekto vadovė: Rimgailė Anušauskienė, el.p. r.anusauskiene@azuolynobiblioteka.lt, tel. (+370 37) 32 44 45

Projekto partneriai ir rėmėjai: Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Birštono viešoji biblioteka, Lietuvos apskričių viešosios bibliotekos

Trumpas projekto pristatymas: Projektas atliepia šiandienos neišsenkantį poreikį – palaikyti Ukrainos kultūros institucijas – bibliotekas, jų svarbiame vaidmenyje pilietiškos ir demokratinės visuomenės link. Projektu siekiama pakviesti Ukrainos bibliotekų atstovus į Lietuvos-Ukrainos bibliotekų forumą organizuojamą Lietuvoje, taip padedant stiprius pamatus bendrystei, kuri stiprintų bibliotekos vaidmenį palaikant ir įgyvendinant demokratines idėjas bei pilietines iniciatyvas abiejose šalyse. Forumas vyks 3 dienas skirtingose Lietuvos vietose, transliuojamas tiesiogiai.

Projektą finansuoja:

Lietuvos kultūros taryba