Informacija
iBiblioteka
DUK

Virtuali realybė

Kviečiame užsidėti virtualios realybės akinius ir patirti naujų įspūdžių bei kvapą gniaužiančių emocijų!

Vaikų ir jaunimo erdvėje, kuri įsikūrusi 1-ajame aukšte, rasite virtualios realybės (toliau – VR) įrangą, kuri skirta žaisti VR žaidimus ir išbandyti VR patirtis. Šia įranga rekomenduojama naudotis asmenims nuo 7 metų.
Bibliotekos lankytojai šia paslauga gali naudotis nemokamai, tačiau reikia iš anksto rezervuoti laiką. Naudojimosi VR įranga seanso trukmė – 30 minučių. Vartotojas gali užsiregistruoti keliems seansams iš eilės, tačiau bendra seansų trukmė per dieną negali viršyti 60 min. (dviejų seansų). Tarp seansų rekomenduojama 15 min. pertrauka.
Rezervuoti įrangą galite pasirinkę tinkamą laiką žemiau esančiame rezervacijos kalendoriuje. Taip pat būtina susipažinti su Naudojimosi virtualios realybės įranga tvarka (IX skyrius), kuri pateikta Naudojimosi Kauno apskrities viešąja biblioteka taisyklės 2024 m.
Kviečiame užsidėti virtualios realybės akinius ir patirti naujų įspūdžių bei kvapą gniaužiančių emocijų! Pasinerkite į naują pasaulį ir patys tapkite istorijų herojais – ne tik stebėkite vaizdą, tačiau ir dalyvaukite jame.

Daugiau informacijos:
El. paštu vaikai@azuolynobiblioteka.lt
Telefonu +370 37 324225

Rezervuoti laiką: