Kristinos Klimaitės ir Simonos Tiškės paroda „Meilė kalba“

Ąžuolyno bibliotekos Parko skvere, 3 a. (Radastų g. 2, Kaunas) iki vasario 26 d. veikia paroda „Meilė kalba“.

Tai kūrybinio dueto: fotografės Simonos Tiškės ir dekoratorės Kristinos Klimaitės dvylikos kūrinių ciklas, leidžiantis pasigrožėti VDU Botanikos sodo aplinka bei gražiausia žmogaus švente – vestuvėms. Savo darbais autorės siekia atrakinti ne tik gamtos grožį, spalvą, skaidrumą, cikliškumą, bet ir pamatyti, pajusti bei užfiksuoti harmoningą žmogaus sambūvį su augalijos pasauliu. Menininkės nevengia eksperimentuoti, todėl fotodrobių kompozicijas dar dekoruoja džiovintais augalais, sukurdamos dar vizualesnį įspūdį. „Meilė kalba įvairiomis kalbomis, spalvomis bei skoniais. Ją sunku apčiuopti, pagauti, ją galima tik patirti, pajausti, išgyventi…“– teigia paveikslų bendraautorės. Kviečiame pasigrožėti jų sukurtomis fotodrobėmis su įtaigiai įamžintomis žmogaus jausmų akimirkomis.