Kovo 27 dieną 16.00 val. Ąžuolyno bibliotekos (Radastų g. 2) 2 aukšte bus pristatyta Emilijos Saročkaitės fotografijų paroda „Ąžuolyno bibliotekos atidarymo akimirkos“. Joje įamžinti renginiai ir žmonės, kuriuos autorė sausio–vasario mėnesiais fotografavo atlikdama studijų praktiką kaip tik bibliotekos atvėrimo visuomenei metu. Paroda veiks iki balandžio 5 d.

Daugiau apie parodą

„Ąžuolyno bibliotekos atidarymo akimirkos“ kupinos emocijų, spalvų, šiltumo. Būtent tokio tipo nuotraukos – žmonių kadrai, kurie atspindi nesuvaidintas akimirkas, sukeliančias sentimentus, gražius ir šiltus jausmus, – parodos autorei yra artimiausi. Anot jos, įdomūs renginiai, kitoks apšvietimas padaro nuotraukas gražesnes, kitokias, suteikia įkvepiančių spalvų ir jausmo.

Autorė apie save

„Esu Emilija Saročkaitė, šiuo metu studijuoju kūrybos ir pramogų industrijas. Mane visada domino renginiai, jų užkulisiai, tačiau didžiąją savo gyvenimo dalį sieju su fotografija. Man tai – geriausias nutikęs dalykas. Netyčia į rankas paėmusi tėvų nenaudojamą savo pirmąjį fotoaparatą, supratau, kad fotografija yra mano „varikliukas“. Mano senelis buvo ūkininkas, tad pradėjau fotografuoti kaime buvusius gyvūnus, augančius medžius, laukus, javapjūtę. Taip pat ir bendraamžius – draugės būdavo mano modeliai. Vis bandydavau atrasti save ir pamažu pradėjau fotografuoti svarbiausias žmonių šventes. Supratau, kad gražiausios nuotraukos – emocijų nuotraukos, kadrai, kurie atspindi nesuvaidintas akimirkas, kurios sukelia sentimentus, gražias emocijas. Fotografuodama dažniausiai jau mintyse matau būtent TĄ kadrą, bandau jį realizuoti ir perteikti nuotraukose. Įamžindama renginius, asmenines fotosesijas, šventes, noriu nuotraukas padaryti kiek kitokias. Esu emocijų žmogus, jaučiu, kad turiu tam skirtą akį, kuri mato tai, ko kiti kartais nepastebi.“

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.