Informacija
iBiblioteka
DUK

Paramos akcijos „Padovanok šilumą bibliotekai“ įrenginiai iškeliavo į Ukrainą

Paramos akcijos „Padovanok šilumą bibliotekai“ įrenginiai iškeliavo į Ukrainą

Vasario mėnesį vykusios Vilniaus knygų mugės metu, LR kultūros ministerija kartu su partneriais kvietė visuomenę prisijungti prie akcijos „Padovanok šilumą bibliotekai”, kurios tikslas buvo surinkti lėšų suniokotos Černihivo miesto M. M. Kociubinskio viešosios bibliotekos šildymo sistemai atkurti.

Akcijos įgyvendinimui prisidėjo Lietuvos bibliotekų draugija, Apskričių viešųjų bibliotekų asociacija, Parodų ir kongresų centras „Litexpo”, 1K paramos fondas ir kavinės „Buffet by Chef the Viking” komanda, vadovaujama šefo Vyliaus Blauzdavičiaus. Kilniam tikslui aktyviai aukojo ir patys Lietuvos bibliotekų darbuotojai.

Paaukotas lėšas panaudojus, buvo nupirkti 7 elektriniai šildytuvai, 4 elektros generatoriai ir instaliacija, kurie kovo 19 dieną buvo išvežti į Kijevo regioną, iš kurio keliaus tiesiai į biblioteką. Įrenginių pirkimą, surinkimą ir pervežimą į Ukrainą įgyvendino 1K paramos fondo komanda.

Akcijos organizatoriai dėkoja visiems prisidėjusiems, kurių dėka Černihivo bendruomenė ir vėl galės džiaugtis šiltu ir jaukiu kultūriniu prieglobsčiu.