Skaitmeninio raštingumo mokymai birželio mėnesį

Kviečiame vasarą pradėti darbingai! Apsilankykite Ąžuolyno bibliotekos mokymuose.

Mokymai: „E. prekyba – apsipirk ir atsiskaityk sumaniai“

Birželio 10 d. 14.00–16.00 val.

Mokymų metu supažindinsime kaip pirkti ir atsiskaityti už prekes saugiai, kaip patikrinti ar el. parduotuvė saugi, kodėl verta naudotis kainų palyginimo svetainėmis ir ką reikia žinoti norint pirkti ar parduoti per skelbimų portalus bei socialinius tinklus.
registracijos forma>>

Nuotoliniai mokymai: „Naudingos nuorodos ir mobiliosios programėlės laisvalaikiui“

Birželio 12 d. 10.00–12.00 val.

Mokymų metu sužinosite, kur ieškoti naudingos informacijos keliaujant Lietuvoje ir užsienyje. Taip pat sužinosite kur galima legaliai klausytis muzikos, žiūrėti filmus, skaityti el. knygas bei dar daugiau naudingų nuorodų ir mobiliųjų programėlių, kurios Jums gali praversti laisvalaikiui.

registracijos forma>>

Mokymai: „Naudingos nuorodos ir mobilios programėlės laisvalaikiui“

Birželio 13 d. 10.00–12.00 val.